top of page

UNISTUSED

Unistused sai alguse Tz'ikin ehk Linnu Trecenal, mis on seotud maiade jaoks visioonide, unistuste ellu viimise, nõuandmise ja küllusega. 

Kui tunned ära mõnes unistuses, et sul on jõudu või ideid, kuidas neid teostada, siis kirjuta mulle unistuse number ning jagan sinuga kontakti, et saaksid ühenduda ning aidata unistust ellu viia. (kalephi@tuta.io

Soovin, et meie sügavaimad hinge unistused täituks. 

Saagu nii, saagu nii, saagu nii!

1

Osaliselt ma juba elan oma unistust, olles saanud näitlejaks. Samas unistan praegu sellest, et mul oleks rohkem töid, mida mul oleks huvitav ja väljakutsuv teha – et saaksin pühendada ennast erinevate tegelaskujude loomisele, olgu see teles, filmis või teatris. Igatsen proovidesse, igatsen loomingulist seltskonda, igatsen lavaärevust ja kohtumist publikuga. Igatsen luua ja pakkuda elamusi.

See on töö, millest tulev materiaalne ja vaimne küllus teeks mind kõige õnnelikumaks.

 

Lisaks olen õppinud tundma inimhäält ning selle kasutamist kõnes, olgu laval või muus avaliku esinemise situatsioonis. Annan tunde nii grupis kui ka individuaalselt ja usun, et oskan oma teadmisi ja kogemusi rakendades aidata soovijatel jõuda sujuvama eneseväljenduseni.

 

Mulle väga meeldib tekste ette lugeda. Olen näiteks salvestanud mitmeid audioraamatuid ning lugenud katkendeid raamatuesitlustel. Oma häält julgeksin pakkuda ka dublaažiks ehk häälenäitlemiseks või kuuldemängudesse.

 

Unistan sellest, et mu töö annaks mulle võimaluse reisida. Iseendale lihtsalt rändamise võimalust ma miskipärast ei raatsi pakkuda, aga kui reisile viiks töö või õppimine, siis läheksin kohe.

 

Tulevikku silmas tahaksin lähemat tutvust teha maaeluga. Kui on kedagi, kes elab maal ja tahaks näiteks minna pikemale reisile ning vajab selleks ajaks kodu (ja aia ja miks mitte loomade) hoidjat, siis ma teeksin seda väga hea meelega.

 

Ma tean ka, et oskan armastusega luua ja hoida ruume.

2

UNISTUS: ABSOLUUTNE VABADUS

Hetkel kõige parem visioon vabaduse saavutamiseks on liituda olemasoleva autonoomse kogukonnaga või luua mitme peale päris oma kogukond, kus on kõigil ka oma isiklik kodu. Kogukond, kus on võimalik oma spirituaalse juurdlusega järjest rohkem tegeleda. Inimesi kogukonnas ei peagi olema üldse palju, pigem vastupidi. Peaasi, et on ühine eesmärk ning kõik osapooled saavad aru miks me mida teeme. Ideaalis on üks kodu-kogukond Eestis ning teine Hispaanias. Kogukondades on ka ühised ärilised eesmärgid, näiteks nagu toidukorvide komplekteerimine ning nende müük.

Järjest suurema vabaduse saavutamisel soovin taasalustada muusika produtseerimist, pühendada veel enam aega, energiat, oskusi dj, fotograafia ning audio-visuaalse kunsti tegemiseks ning edasiarendamiseks.

3

Minu Hinge Unistus on väljendatud selles kollaažis. 

***

Minu füüsilise maailma unistus on seotud eesti keelse tasuta appiga noortele, kes soovivad avastada ennast ning tutvuda erinevate meditatsiooni tehnikate ja praktikatega. Sooviksin leida inimesi, meeskonna, kes on huvitatud noortele välja töötama appi ning leidma rahastust riigilt, selgitama selle telefoni appi vajadust ning võimalust noori abistada. 

Minu ülesanne selle api loomisel võiks olla api arendus ning samuti erinevate kursuste loomine - nagu Meditatsiooni alused, Elemendid (Tuli, Vesi, Õhk, Maa), erinevad religioonid ning kuidas nad on seotud, Eraldi tüdrukutele - informatsiooni menstruatsioonist ning naistemüsteeriumitest.

 

Sooviksin leida meeskonda inimesi, kes võiksid luua lisa väärtust erinevate teemadega nagu Alternatiiv majandus, alternatiivsed võimalused eluks, kogukonna, permakultuuri, hariduse, rahasüsteemide tutvustus. Samuti soovitused erinevateks võimalusteks nagu workaway, woofing, vabatahtlikud organisatsioonid, ökofarmid ja kogukonnad jne. Keegi, kes tutvustaks kehatajumist, häälega tööd, keegi, kes oskaks taotleda rahastust ja produtseerida, keegi, kes oskaks seda turundada ja reklaamida, kooli süsteemi tundvaid õpetajaid, kes oskaks soovitada, mis teemasid võiks veel puudutada ja noortele edasi anda. Appiga võiks olla seotud ka mõned inimesed, kes noortega võiksid tegeleda ja olla kui online chat- jagajad ning abistajad, kes on kogu aeg apiga seotud. 

***

Teine unistus on seotud minu koduga, kuhu soovin luua saunarituaalide paradiisiaia ning ehitada üks Tai stiilis aurusaun, kui keegi teab häid struktuure, tehnikaid, materjale, kuidas aurusauna ehitada, siis kõik ideed ja info on teretulnud. Samuti võib jagada erinevaid aurusauna ravimtaimede retsepte. 

***

Saagu nii.

Screenshot_2022-06-21_at_11.23.16-removebg-preview.png

4

Ma olen seda kutset juba nii mitu korda näinud ja olen selle kirjutamist palju edasi lükanud. Tundub lihtne ülesanne, aga et jõuda tegelikult selleni, mida ma tahan, võtab omajagu kaevamist. Ega ma tegelikult lõpuni välja ei tea, mida ma tahan, aga tunnen, mis võiks olla minu järgmine samm...

Täna illikul sadamakai istudes mõistsin uuesti, et ma olen armastuse saadik. Ma tahan vaadata kõiki inimesi armastuse ruumis nagu ma oleks neisse äsja armunud. Ma soovin olla võti inimeste südamesse. Hetkel teenin ma elatist kokana. Mu elu suunas mind siia ja see väljakutse on vajalik, aga tunnen, et see töö kurnab mind, ega tekita minus elusust.

Kui ma näen oma sõpru ja sõbrannasid, kes on koolitajad, konstellöörid või tegelevad mingis muus mõttes inimeste teenimsega, läheb mul alati silm särama ja tunnen, kuidas ma tahan ka seda teha. Kadedus tuleb peale isegi.

Minu visioon on, et ma saan inimeste ees kõneleda. Olla õpetaja, koolitaja ja sellega tuua inimesi välja nende igapäeva toimetustest ja tuua nad oma südamele kas või grammikese lähemale.  

Mida ma praegu vajaksin?
Tuge, et luua oma struktuur, kuidas ja mida õpetaja. Ma vajaksin endale mentorit, kes hoiaks mulle ruumi, et ma saaks inimeste ette astuda. Nagu need šamaaniõpilased, kes teevad oma esimesi tseremooniaid, kus nende enda mentor on kohal, et neile ruumi hoida. Minu on väga palju potsensiaali, aga kardan seda nii väga näidata ja pühenduda mingile konkreetsele teele, sest siis ma ju pean sulgema kõik ülejäänud uksed. Seega ma vajan endale ellu kedagi, kes aitaks mul teha need esimesed sammud oma õpetaja ja inimeste teenimise teel teha.

Minu tugevused:
Avalik esinemine, rääkimine, ruumi hoidmine, ühendus naisenergiaga, ja muusika - kitarr, trummid ja DJing. 

Mida ma oskan pakkuda:
Teenida ja võtta üle ülesanded, mida mu tulevane mentor ise enam tegema ei peaks. 

Aitäh!

5

“ I dream about green spaces, laughter of children, sky-pure hearts. “ 

 

I dream that every city and village has its Rebirth Temple, a luxurious space in nature for women to give birth in ecstasy to new life, receiving light codes in their 40 sacred days of full divine embodiment, being supported by golden hands, healing foods and wise womanhood. The force here is music. 

 

I dream about creating Paradise on Earth through my own musical and artistic creation, sharing my music and art in the most magical places on Earth - by the riverside, in the forest, by the mountains, full stadiums of kind listeners. The first step is to release a green pop music EP “Message From The Stars” in 2023.

 

In parallel, I envision transforming entertainment business to its origin form “entre-tenir” - “hold together, support” in old French by green pop music ( A=432hz / A=444hz / live) and holistic culture network movement Linnulaine (“thebirdwave” in Estonian), with the intention to create a world for thriving artists using NFT model and technology by initiating green music, language, arts and well-being festivals.  

 

I am calling in more Earthly structures inside me, I reclaim the Earth in the air, I reclaim the Earth in the fire, I reclaim the Earth in the water, I reclaim the Earth in my heart-beat. May I be bold to express my ideas and to gather the right kind of souls to support my vision and magnetise abundant flow of money to bring those dreams to reality.

 

AHO! 

6

Elan Võrumaal ühes maagilises paigas kus tunnevad enamus inimesi end hoitud ja turvaliselt. Kui sõbrad tulevad külla siis lahkuvad nad tavaliselt päevi hiljem kui algselt oli plaanis. Aeg saab siin uue tähenduse ja hinged juured maha. Sain oma Võrumaa kodu emalt kes kunagi ehitas selle üles kuid enam ligi 20 aastat pole siin keegi püsivalt elanud kuniks leidsin siin oma hingekodu. Õuel on kaks tiiki ja suitsusaun. Samuti elumaja, kuur, ait ja laut, maakelder ja saunamaja. Minu väike unistus on, et sõbrad tulevad appi üheskoos maja ja muid hooneid putitama. Tunnen, et üksi ei oska siin mehiseid töid teha ja kuidagi ei võta ka mootorsaagi kätte, et maja ja sauna kütmiseks puid teha või akutrelli, et treppi endale ehitada. See on minu jaoks võõras. Soovin teha talgud kus üheskoos aitame taas ühe Valguspunkti siin maal üles putitada ja saame seda kohta alati külastada. 

 

Näen vaimusilmas õuel ka suurt indiaanitelki kus on keskel lõkkeplats ja seal saavad hõimud koguneda. Esimene samm oleks ilmselt metsast puude toomine, et püstkoja püsti saaks. 

Olen ruumilooja. Loon erakordseid ruume ning armastan kui sõbrad ja tuttavad tulevad külla neid ruume kogema. Kas siis mõnele suitsusauna õhtule, lõkke äärde või tseremooniale. Mulle meeldiks kui siin hakkaksid käima inimesed keda see kodupaik kõnetab. Olen kui jumala tööriist, mul on ruum ja jagan seda suurima rõõmuga teistega. Mulle sobib selle eest ka raha saada ja pakkuda ööbimise võimalust majas, suures glamping telgis või püstkojas. 

 

Kuna unistada võib kõigest siis kirjutan juba ka onnidest. Lapsena oli mu lemmik tegevus läbi aastaaegade erinevaid turvalisi onne ehitada. Puu otsa, kuuskede alla, lumeonnid ja pööningu onnid. 

Taas kord- muudkui lõin ruume. Ma sooviksin ka siia Võrumaale kodu territooriumile luua mitmeid ägedaid onne. Igal onnil on oma energia ja igaüks tunneks end siin taas nagu väike laps kes sai lihtsalt olla oma onnis ja õnnelik. Õnnelik ja rahul täieliku kohalolu kogemisest. Mu unistus on luua siia oma onnide paradiis :) Tunnen, et ühe väikese tüdruku suur unistus sai just kirja täiskasvanuna. Tänan Kairi, et selle ruumi avasid. Täitugu me kõigi soovid.

7

Me oleme nii rõõmsad ja tänulikud, et elame üheskoos perekonnana meie unistuste majas, mille oleme valmis ehitanud. Nüüd ärkame iga päev üheskoos maal metsade vahel loodushelide saatel. Oleme loonud endale kõik tingimused, et tegeleda sügava sisekaemusega. Mediteerida, uurida ja olla. Eriti rõõmustab meid see, et meil on nüüd päris oma kodu, mis toetab meid meie teekonnal.

Lisaks on hoitud ja kaitstud metsad ja metsaasukad meie maja ümber, kokku ca 14 hektaril. Nende kodumets püsib ning lageraided neid ei ohusta. 

8

Õpetan ise ja korraldan ka teistele õpetajatele tantrakoolitusi. Kus õpetame, kuidas luua ühendust kaaslastega, mis oleks ehe, aus ja harmooniast kantud. Treenime, et tajuda ennast, partnereid ja maailma peenekoelisemalt  ja aupaklikumalt. Selleks, et  võimekus vastu võtta armastust ja jagada armastust oleks avardumises ja looks siia maailma küllust.

Oleme uute alguste loomises ja otsime, kes oleks valmis käed külge lööma uue kodulehe valmistamisel ja püsitööna on meie ridadesse oodatud sotsiaalmeedia spetsialist. 

9

Minu unistus / 25.06.2022

 

Ma seisan lava taga, sekund enne lavale astumist. Lava on suur ja avar, täis fantastilisi dekoratsioone. Laval on ka väike bänd viiuli, kitarri, klaveri, tsello ja veel mõne kauni heliga pilliga. Nemad on tagaplaanil ja mina - mina olen esiplaanil.

 

Näen lava taga olles, kuidas prožektorite valgusvihud on suunatud lavale, just sinna, kuhu mina paari hetke pärast lähen. Ma ei näe veel inimesi, aga neid on kuulda, tunda, tajuda. Neid on tuhandeid. Massiliselt. Atmosfäär on pehme, ootusärev, armastav.

 

Ma seisan seal lava taga, kuulates, kuidas mind sisse juhatatakse. Kuidas mind tutvustatakse kui uue ajastu valgustöötajat. Inimest, kes inspireerib teisi elama. Kes õpetab inimesi olema õnnelik. Kes toetab inimeste südamete avanemist, armastuse voolamist, otsust olla õnnelik ja elada kirglikult, täie “raha” eest. Kuulen, kuidas öeldakse, et ma olen rahvusvaheliselt tuntud esineja ja inspiratsioonikõneleja, koolitaja ja podcaster, paljude bestsellerite autor ning teadliku eluviisi eestkõneleja. TV host ja retriitide läbiviija. Ema ja abikaasa.

 

See kõik on justkui unelm. Minusse voolab suur tänulikkus, aupaklikkus ja alandlikkus elu ees. Enda ees. Oma inimeste ees. Kõigi nende ees, kes minusse uskusid, kui olin veel väike tegija. Kui alles alustasin oma teekonda. Nende ees, kes on mind sel teekonnal aidanud nii sõna kui nõuga, teo ja õlaga. Kes on andnud mulle nõu, jaganud kontakte, mind soovitanud, mulle podcasti rääkima tulnud, minuga intervjuud teinud, minu raamatuid ostnud, minu kursustel osalenud, minu koolitustel käinud, minu videoid vaadanud, minu pilte laikinud, minu tegemisi jaganud, minu kirju lugenud.

 

Tänulikkuse lainetes hõljun lavale. Sees on tohutu rahu, sisemine tasakaal ja õnnetunne. Olen nii kohal, nii hetkes, nii puudutatud igast inimesest saalis. Tervitan väikse kummarduse ja naeratusega laval olevat miniorkestrit, kallistan õrnalt mind sisse juhatanud inimest. Seejärel pöördun publiku poole. Ma ei näe neid hästi, sest prožektorid on tugevad. Aga näen, et neid on tõesti palju. Tuhandeid. Igas suunas, igal pool. Nad plaksutavad, tõusevad püsti ja tervitavad mind suurelt. Ma lihtsalt seisan seal laval, tundes end fantastiliselt - nii koduselt, nii turvaliselt, maailma kõige paremas kohas. Naeratan neile, hõljun armastuse- ja tänutundes ning kogen, mismoodi avan enda kohalolu ja armastusega ükshaaval kõikide nende inimeste südamed. Ja nende avatud südamed avavad omakorda nende lähedaste südamed.

 

Kui plaksutamine on vaibunud ja inimesed on istunud oma kohtadele, saabub saali vaikus. Kogen hetke seda vaikust ja hakkan seejärel kõnelema. Rääkima sõnu, mis on mind sellesse hetkesse toonud. Publiku kokku kutsunud. Mind selle eduni kandnud. Toonud mulle rahvusvahelise tuntuse, austuse, lugupidamise, meeldimise, armastatuse.

 

Läbi minu kanaldub info, mis inspireerib inimesi olema iga päev parim versioon iseendast. Valima teadlikult õnnelikkuse. Võtma enda elu eest vastutuse. Muutma teadlikult oma mustreid. Manifesteerima ja viima oma unistusi ellu. Armastama ja austama ennast ning oma lähedasi. Astuma välja negatiivsetest mustritest.

 

Minu unistus on omada rahvusvahelisel tasemel häält, et inspireerida inimesi teadlikult valima õnne ja küllust.

10

Minu unistus on luua eesti keelne platvorm, mis aitaks inimestel avardada oma teadlikkust jätkusuutlikkuse ja keskkonnahoiu teemadel. 

Platvorm, kus oleks lihtsa ja selge süsteemi abil võimalik end kurssi viia teemadega nagu  kliimamuutus, plastik, vee ja pinnase seisukord, alternatiivsed rohelahendused jne. 

Platvorm, mis aitaks luua maailma rohkem jätkusuutlikku eluviisi - avades aktuaalseid probleeme ning tuues välja ka nendele olemasolevaid lahendusi. 

Platvorm, mis jagaks rohelise eluviisi nippe, retsepte, firmasid/tooteid, uudiseid ja teadmisi. 

 

Ma tunnen, et paljud inimesed oleks valmis oma ellu muutusi tooma, et meie planeeti ja kollektiivset tervist kaitsta ja toetada, kuid infoüleküllus on teinud selle kõik keeruliseks ja aeganõudvaks. 

Kui oleks olemas üks platvorm, mis koondaks kogu info, siis oleks inimestel lihtsam tervikpilti hoomata, lahendusi leida ja ka oluliste diskussioonidega kaasas käia ja ühiskonnatasandil olulisi teemasid tõstatada. 

 

Sellise platvormi loomiseks oleks kõige pealt vaja koondada asjast tuliselt huvitatud inimesed, kes oleks valmis ühe olulise teemaga süvitsi minema - lugema poolt ja vastu argumenteerivaid uurimistöid, koondama kogu info ning looma sellest selge ja kokkuvõtliku konspekti koos viidetega. 

Teemad nagu näiteks: kliimasoojenemine, plastik, pinnas, põllumajandus ja väetised, permakultuur, metsamajandus, erinevad ökosüsteemid, vihmaveekogumis süsteemid, hügieen, naiste tervis, zero-waste lahendused, toitumine, roheenergia, veganism, ülekalastamine, moetööstus, kodukeemia, roheliikumine poliitikas jne jne. 

 

Üksi on kogu info koondamine ja süsteemi loomine suur amps, kuid kui igaüks tegeleks teemaga, mis talle oluline ja lähedane, siis oleks võimalik luua üks suur ja selge platvorm vastuste, lahenduste ja uudistega ja ehk ka lõpuks ühiskonnatasandil olulisi muutusi ellu viia. 

11

Unistan, et looming ja kooslooming ärkab veel enam õitsele sündmuste korraldamises. 
Soovin kaasata ja kaasuda projektides, loomingus, kultuuris, mis tehtud südamega inimestelt inimestele. Loodusele. Maale. Mind köidab inimeseks olemise ilu, kunst, mäng, laul, sõna, tants. Soovin punuda seda teadlikku, loomingulise kunstilise olemise võrku ning sinna sisse punuda lillekimpe, ehk sündmuseid, koosolemisi, erisuguseid kultuurilisi väljundeid. Elamise väärtust ja ühendust. Kutsun oma ellu loovaid, täpseid, selgeid, südamega ja inspireeritud inimesi, kellega ühendada jõud ja kasvatada ideid ellu. Unistan eri masti oskustest, mis loovad ühe tugeva ja sujuva terviku. Unistan uutest ja põnevatest väljunditest ja võimalustest kultuurikorralduse valdkonnas.

bottom of page