top of page

MAIADE ASTROLOOGIA

 Don Rigoberto Itzep Chanchavac home1.jp
Ekvilibrist-7122.jpg
wisdomlecturemaya.jpg

Kui sa oled huvitatud maiade astroloogiast, 

siis loe läbi tekst sellel leheküljel ja kirjuta mulle.

 

Maiade kalender Chol Q'ij ehk Püha kalender ehk Inimkonna kalender on kalender, milles on 260 päeva, milles on 13 kuud ( variatsiooni) ning igas kuus 20 Nawali (sodiaagimärki).

Igal inimesel on kindel energia ja number, mida ta kannab. Tänu maiade teadmistele on võimalik paremini mõista, milleks me siia tulime, mis on meie missioon, meie anded ja kuidas olla pefektne osa Ühest tervikust.

Maiade kalender annab võimaluse tutvuda koodiga, mis on kogu loodu taga, et mõista paremini, millest me energeetiliselt koosneme. Kui me tema enda Nawali ehk energeetilise sodiaagimärgi kohta, siis meil on võimalik kirjutada oma kood ümber, tervendada enese mustreid ja parandada oma elujärge. 

Kui kaks või rohkemat inimest on koos, siis energia muutub ning maiade astroloogia järgi on võimalik näha, mis energia on paari vahel või pere vahel, kolleegide vahel ning tänu sellele märgata lihtsamini erinevaid ülesandeid mida koos läbida ja ennetada takistusi mis võivad teele tulla. 

Ma olen olnud maiade astroloogiast ja õpetustest huvitatud üle 5 aasta ning õppisin maiade kalendit maiade astroloogilt Mark Elmy'lt. Soovitan soojalt uurida ka tema kodulehte ja õpetusi: (https://thefourpillars.net/) 

 Kui sind kõnetab  maiade astroloogia, siis kirjuta mulle. 

Energia vahetus maiade lugemise eest on 88 eurot, see sisaldab: 

1) Sünnikaardi lahti tõlkimist läbi videofaili, kuhu on peale monteeritud ka sinu sünnikaart.

2)Suhtekaarti omal valikul kas sõbra, partneri või pereliikmega. Samuti võid valida selle asemel infot enda ja tuleva aasta kohta või hoopis suhet/õppetunde mõne riigiga või kodumaaga.  

3) Kui sul on küsimusi siis saad mulle kirjutada või teeme zoomi või skype kõne. 

Kairi_RuuduRahumaru_2019_85.jpg
Kairi_RuuduRahumaru_2019_75.jpg
bottom of page