top of page

DIGITAALNE
MAIADE KALENDER
2022

Screenshot 2021-09-19 at 20.49.17.png
MAIADE KALENDER 2022

Ühendudes looduse rütmiga hakkame märkama kosmilist tantsu ja korrapärasusi me ümber, mis aitavad meil luua rohkem küllust ja kohalolu.

 

Paberkandjal 2022 Aasta Maiade Kalender on loodud püha kalendri Chol Q'ij järgi, mis on koostatud Marsi, Veenuse, Päikese ja Kuu liikumise järgi. 

 

Maiad kutsuvad püha kalendrit ka inimkonna kalendriks, ning selles on 260 päeva. 260 päeva jaguneb omakorda 20 Nawaliks ehk Maiade arhetüüpenergiaks, mis vahetub iga 13 päeva tagant.

Kalendris on 28 lehekülje, mis lisaks iga päeva energiate kirjeldustele sisaldab endas ka püha kalendri sissejuhatust. Lisaks on iga kuu juures illustratsioon, mis tähistab sel kuul aktiivset Trecenat - ehk 13 päevaseid perioode, mis on seotud meie tunnete ja emotsioonidega.

 

Maiade teadmised loodusrütmidest, loodusvägedest ja harmoonia loomisest on esivanemate pärand, mis vahepeal sõdade ning kultuuritraditsioonide vägivaldse allasurumisega kippusid unustusse vajuma, kuid mis viimase 25 aasta jooksul on hakanud taas pead tõstma ning salajas hoitud tekstid ja teadmised on taas kasutusele võetud.

 

Maiad usuvad, et uurides ja õppides nende iidseid tarkusi, ühendume me iseenda

juurteadmistega – teadmistega, mis on universaalsed. Tegemist ei ole maiade või aasialaste või egiptlaste salatarkustega, vaid tarkustega, mis peituvad meie eneste sees - Universaalses Raamatukogus. Kui me õpime kogema loodusrütme, universaalseid arhetüüpe ja energiaid, õpime me tundma ennast ja ühenduma väega, mis peitub meis kõigis.

 

Soovin, et see kalender tooks suuremat kohalolu, et päeva energia ja rütmiga ühenduda ning aitaks tuua küllust ja harmooniat kõigisse kodudesse.

 

Imesid ja rõõmu!

bottom of page